Maj 02 2024 22:40:01
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
08.02.2015 Kisielany
Bodek
Wszystko rozumiem. Bo to każdy o was wie i nikt nie kwestionuje tego jak się bawicie razem. Opisz w takim razie jak ma wyglądać to spotkanie na Ośrodku. Bo chcę wiedzieć czy słusznie rezygnujemy ze spotkania. Jak mam akceptować okoliczności i warunki jak ich nie rozumiem, bo nie zostały objaśnione.
 
Szakal
Graliśmy ostatnio na następującym terenie: las otaczający ośrodek oraz sam ośrodek bez wchodzenia do budynków.

Zazwyczaj do wybicia ale tu akurat były różne pomysły, od gry w stylu Deathmatch po free for all.


To jak się "bawimy" to nasza sprawa, nie wnikamy jak się inni "bawią", zbytnie zżywanie kończyło się zbyt często różnymi zgrzytami więc jak komuś nie pasuje rozejdźmy się w pokoju do własnych zajęć.
Edytowane przez Szakal dnia 07-02-2015 21:14
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Hugar
Shock
Decados.pl
 
Bodek
I teraz rozumiem o co chodzi. Postaw się z mojej strony. Skąd miałem wiedzieć, jak na miejscówce typowo CQB, chcecie grać nie-CQB. Nie wyobrażałem sobie tam gry bez wchodzenia na budynki i między nie, bo są to bliskie odległości.Nie spotkałem się z takimi, i tu śmiało powiem, dziwnymi zasadami do tej pory. Nie miałem pojęcia, że ktoś tak się w ogóle strzela. Stąd moje skonfundowanie i sceptyczne podejście.

Niestety dalej jest to za duży FPS na tą miejscówkę i podtrzymujemy naszą decyzję o wstrzymaniu się w uczestnictwie.
Edytowane przez Bodek dnia 07-02-2015 21:25
 
Peter
Nic mi nie wiadomo o tym że Świstak zrezygnował więc poprawiam liste Pfft

1. Szakal
2. Kruchy (50%)
3. Yoogi
4. Chill (100%)
5. Lis
6. Kiri
7. Koks
8. Peter
9. Jarema
10. Dafi
11. Faja
12. Świstak
 
Zompie
Pytanie odnośnie rozgrywki - rozumiem ze jest to otwarte dla każdego czy wymaga specjalnego zaproszenia?
. Plus jeszcze - czy w budynkach można jedynie używać replik CQB tzn do 350 fps?
 
Yoogi
W związku z tak "rażąco wysokimi" limitami FPS i w trosce o bezpieczeństwo osób nie należących do grupy XII Legion spotkanie zostaje zamknięte tylko do grona członków tejże drużyny.
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Zompie
Hola hola, ja nie stwierdziłem że te limity fps mnie rażą lub są dla mnie zbyt wysokie. Jedynie wyraziłem opinię na temat użytkowania tego terenu. Ale skoro wychodzi na to że boicie się o innych to trudno, znajdę sobie alternatywę na jutro. Btw. Sami sobie przeczycie (pkt 5. ASG jest sportem ekstremalnym, każda osoba biorąca udział w rozgrywce zdaje sobie z tego sprawę i zgadza się na ponoszenie ryzyka z tym związanego)

Ps. Sprostuję jeszcze moje stwierdzenie odnośnie parcia na fps'y - teren jest raczej pod cqb, Wy natomiast może nie macie, nie lubicie niskich, lubicie czuć mocniejsze uderzenia, to wasza sprawa, a to stwierdzenie tyczyło się tego że bardziej lubicie strzelać z mocniejszych replik, nawet i na bardzo krótkim dystansie. No nic, wasza piaskownica, wasze grabki, ja się nie wpierdalam..
14. Szczegóły mocy replik :
- KMy - do 500 fps <--- to jest parcie na fps, nie wmówicie mi, że ktoś ma podobnie.
Edytowane przez Zompie dnia 08-02-2015 00:52
 
Szakal
pkt. 39 mowi ze kmy maja do 470 fps (+/- 10fps) , wiec czy oby czytamy ten sam statut. Karabiny snajperskie do 500fps.

Na "papierze" to wyglada strasznie zaś w realu mamy tylko jeden - RPK w którym siedzi sprężyna m110 i zestaw cylindra o standardowej średnicy wiec jak ma 430 fps to wszystko. Podobnie jest z innymi replikami, latają na stockowych sprężynach lub jak RPK m110 od airsoftpro. Jedyny karabin wyborowy jaki nam pozostał to SWD cymy w fabrycznym stoku, więc niewiele fps.


edit. W regulaminie spotkań były stare limity, zapomniałem usunąć po prostu, najaktualniejsze są w statucie.
Edytowane przez Szakal dnia 08-02-2015 06:01
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Hugar
Pozwolę się wtrącić ale wczoraj widziałem wpis o replikach i było 350 cqb , 450 szturmowe -powyżej tylko semi, 500 km-y( chyba, nie zwróciłem uwagi) , 600 snajperki.... Dziś tego tego wpisu nie ma. Cool

Co prawda był w innym temacie niż " Statut" Smile mogło być to myląceSmile Dobrze ze ujednoliciliścieSmile Wink
Edytowane przez Hugar dnia 08-02-2015 12:09
Decados.pl
 
Hugar
" edit. W regulaminie spotkań były stare limity, zapomniałem usunąć po prostu, najaktualniejsze są w statucie. " SadSadSadCool wybacz nie doczytałem Grin jak możesz usuń moje posty bo aj nie widzę takiej opcji Pfft Grin
Decados.pl
 
Chilloout
Krótko podsumowując spotkanie, od siebie mogę ująć to tak - żałuję, że na 2 poprzednich spotkaniach mnie zabrakło.

Miejscówka jest naprawdę bardzo dobra mam nadzieję, że nie raz tam się postrzelamy. Był lekki mróz, pruszyło trochę ale jak to Yoogi powiedział - nadaje to dobry kilmat z czym się zgodzę Smile Na początku był szybki trening za którym stał KIRI który bacznie uczył mnie podstaw Grin
Później kiedy na miejsce dojechał Lis zaczęła się "zabawa" niestety bez Dimy który miał dojechać wraz z nim. Podczas strzelanki było małe nieporozumienie za które oberwałem serią wraz z Kosem od świstaka gdyż nie wiedzieliśmy czy jesteśmy razem w drużynie przez co musieliśmy wracać na spawna i pompować Grin
Moim zdaniem spotkanie udane Smile

PS. Dzięki lisie za podwózkę.
 
Szakal
Bardzo przyjemne spotkanie, bez kwasów a przy okazji zaliczone codzienne ćwiczenia, ~130 pompek Grin
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Yoogi
Spotkanie jak wcześniejsze w tym miejscu Cool Nowy sposób respienia jak było widać się zaakceptował Grin

Ja coś ok 120 pompek Smile
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Dima
Przepraszam za to, że się nie pojawiłem. Ale Lis słyszał mój głos. Nie było dobrze XD
Edytowane przez Szakal dnia 08-02-2015 21:08
Real niggers only !
 
PolnyLis
Spotkanie udane a w tym miejscu jest potencjał. Dymitr przes sluchawke wódką śmierdziało także dałeś dobrzeSmile
Cichociemny
 
polnylis
KIRI
Również uważam, że spotkanie było udane Smile Chilli ma potencjał, zobaczymy jak dalej będzie sobie radził. Dzięki wszystkim za super atmosferę i oby tak dalej!

Ku Chwale Legionu! Grin
"A ja ci powiadam, że nie rozpoznałbyś strategii nawet wtedy, gdyby wyskoczyła z krzaków i kopnęła cię w dupę." - Zoltan do Jaskra "Chrzest Ognia" Andrzej Sapkowski
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020