Kwiecień 26 2024 05:36:34
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaka replika?
Chilloout
Welcome. Prawdopodobnie 31 powinienem mieć 600$ które chce przeznaczyć na ASG dokładnie na replikę. Jako, że "kocham" rodzinkę M4A1 chciałbym dokonać wyboru między tymi replikami :

CM.007 - http://gunfire.pl/product-pol-1152200817-Replika-karabinka-CM007-czarny.html

Specna Arms SA B-01 - http://gunfire.pl/product-pol-1152200030-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B01.html

Możecie zawsze zarzucić swoją propozycję jaką by tu emke za 600 złapać ^^

Jeszcze w sprawie kamizelki :

OLV WZ.93 - http://allegro.pl/kamizelka-wojsk-ladowych-olv-lubawa-xl-nowa-i5012155331.html
 
Yoogi
Co do repliki to moim zdaniem lepiej kupić tańszą CM028 od np. Koksa, dozbierać trochę i kupić coś porządnego Wink Co do specny i cymowatej emki to gadaj z Dymciem - on chyba już jest w tym specjalistą Grin

Co do kamzy - Naszym zdaniem DMVka jest już lepsza, ale na ten temat pogadaj z naszym Dowódcą - On coś już na pewno Ci znajdzie Pfft
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Bodek
W 600 Polskich Złotych dostaniesz ładnego AK od Boyi. Np. model RK05. Ładna replika. Jak chcesz coś z lepszym silnikiem to CYMA robi taki sam AK (prawie) z lepszym silnikiem za troszkę więcej złotych. (040c)
Solidne repliki AK74M. Te chińskie M4 wymagają dodatkowych pieniędzy do włożenia w nie. Cymowa Emka ma słabe body, występują luki między uperem i lowerem z tego co czytałem.
 
Dima
Oj tam zaraz specjalistą Grin

Zaczynając od początku, tez choruję na repliki broni systemu ar-15. Niestety muszę Cię zmartwić za 600 emki nie kupisz Frown . Znaczy kupisz specnę która jest genialnie zewnętrznie wykonana ale Gb to kloc jak ich mało :C. Najtańszą emką którą warto kupić jest ta :

http://zbrojownia...ts_id=2006

Generalnie to wszystkie emki tej firmy są porządnie zrobione.

Od 1000 zaczynają się tak zwane święte grale wśród emek. Kochane Emeczki od KWA z genialnym Gearem 2GX. Gearbox na 9 mm łożyskach jest prawie nie do zajechania. Np Tuning tych emek do 500 FPS polega tylko na zmianie sprężyny.

Pytaj o co chcesz ! O emki, giety ITP Grin Ale co do kałachów to odsyłam do Szakala albo Yoogsa
Edytowane przez Dima dnia 27-01-2015 21:14
Real niggers only !
 
Bodek
No tunig KWA wymaga jeszcze wymiany silnika, bo stockowy jest kupowy. Grin
 
Chilloout
Właśnie słyszałem, że dobra emka zaczyna się od 800zł ale myślałem, że to tak w zaokrągleniu Grin
W sumie RK02 mi się też wizualnie podoba i podobno jest genialna niezawodna, celna, skupienie b. dobre. Ktoś się wypowie co do tej kwestii?

Jeszcze co do M4 . Słyszałem, że ładując w specne SA B-01 nie wywalę pieniędzy w błoto. A co z tym GB w specnie?
Dima jak byś mógł też podesłać swoją emke Pfft
 
Bodek
Ja mam RK02. Wymienioną sprężynę, tłok, głowicę, silnik na niebieskodupny (mocniejszy), gumkę i lufę, oczywiście wtyk i takie tam. Replika strzela przednio. Osiągam tyle ile chciałem FPS, bo maksymalny wynik jaki odczytywałem na chrono to 430, a przeciętnie jest to 425. Jedyna rzecz jakiej mi brak, to pełnej kolby, bo ramowe kolby podobają mi się tylko w krótkich wersjach AK.
 
Chilloout
Ja właśnie chce coś co nie wymaga dużego tuningu jak na początek, M4 od specny podobno nie trzeba wkładać kasy w tuning jedynie wymiana gumki hopka.
plus tej emki jest jeszcze taki, że ma system szybkiej wymiany sprężyny i dodatkowo ma sprężynę która jest do CQB wiec miałbym już replikę do tego i do tego. Ale trzeba chyba poczekać aż się wypowie specjalista Grin
 
Bodek
Ja tak 'pozmienianą' replikę kupiłem. Zwykle kupuje używki. (sam wymieniłem głowicę i sprężynę tylko). W stocku replika strzela bardzo dobrze, nie trzeba nic zmieniać, choć i tak gumka to jest standardowa zmiana we wszystkim. System zmiany sprężyny nie jest taki znowu szybki. Chyba, że już wszedł do sklepów ten 'nowszy' system. Ta szybkość wymiany sprężyny polega na tym, że nie musisz otwierać GB. Środek nie zachwyca, co pisał sam Dymitr.
 
Dima
Bodek prawdę mówi, jak to pisał jakiś człek na wmasgu. Bierz KWA bo tak i nie pytaj dlaczego tylko bierz...innych się nie opłaca Grin
Real niggers only !
 
Szakal
Dobra to ja wtrącę swoje dwa słowa, co do Mki nie powiem nic, nie lubię i nie miałem ale prawdą jest że tanie stokowe repliki dupy nie urywają.

Co do AKs74m, jak szukasz RK-02 ale wiesz ze GB cymy lepszy to jedną taką hybrydę mam na ścianie i chętnie sprzedam oczywiście taniej niż nowa. Ogólnie rodzina AK RK i Cyma to dość żywotne repliki, jedne chwalone przez części zewnętrzne drugie za wnętrze.

Co do kamizelki zbieraj na konkretną, tzn. nazbieraj ~500zł a Legion już załatwi coś konkretnego z miwo. Do tego czasu możesz spokojnie używać DMVek które są na stanie drużyny(magazynu w rezerwie), zgodnie z najnowszą dyrektywą odnośnie wyposażenia nie skupujemy już OLV, DMV i podobnych antyków. Darmowa czeka na ciebie na magazynie Legionu.

GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Chilloout
Właśnie widziałem w komisie twoje oferty i zainteresowała mnie ta cyma/rk.
W tej sprawie jeszcze odezwę się do Ciebie na PW.

Dzięki wszystkim za opinię Smile
 
Kruchy
Polecam, żebyś oskupił od Szakala Smile
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Dima
A jak musisz brać emkę to jeszcze G&G ujdzie.
Real niggers only !
 
Yoogi
Rozmowa kręci się wokół Emek (G&G, KWA i Lone Stara) za ok 800 + oraz AK od Boya (bardziej stalowy zewnętrzne) i Cymy (lepszej wewnętrznie od boya i chyba już obrośniętej w kult Grin )

No i Szakal złożył Ci ofertę, która jest bardzo ciekawa i moim zdaniem najlepsza dla Ciebie Wink

Czy weźmiesz RK czy Boya nowego to praktycznie rybka. Skłaniałbym Cię do systemu AK, ponieważ głównie taki mamy w drużynie Cool
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Chilloout
Dima możesz podesłać link? Smile

Yoogi, prawdopodobnie zakupie Cool
 
Dima
http://gunfire.pl...sary-.html Np to, Wystrzegaj się seri " COmbat Machhhine"

Chociaż nie wiem po co Ci ta emka jak bierzesz Ak od Damiana Wink
Real niggers only !
 
Chilloout
A tak popatrzeć o co dokładnie chodziło z tą emką Smile

W dalekiej przyszłości jak ogarnę się z tym wszystkim będę reprezentował się z M4 narazie wynika, że najlepszym wyborem na początek właśnie jest zakupienie tej RK od Damiana.
 
Peter
Jak cuś to ja sprzedaje swojego Sopmoda BLOCK II (HK,emka to to samo ~ Szakal) Grin

http://olx.pl/ofe...7WGaB.html

Edit: dla przyszłego członka Legionu mógłbym zejść z ceny ^^
Edytowane przez Peter dnia 28-01-2015 23:15
 
Chilloout
Dzięki Peter, ale od szakala kupie RK.
wizualnie mi się nie podoba twoja M4 Frown
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020