Pa¼dziernik 23 2024 05:45:18
Nawigacja
STRONA G£ÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Go¶ci online: 2

U¿ytkowników online: 0

£±cznie u¿ytkowników: 108
Najnowszy u¿ytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaka replika?
Chilloout
Welcome. Prawdopodobnie 31 powinienem mieæ 600$ które chce przeznaczyæ na ASG dok³adnie na replikê. Jako, ¿e "kocham" rodzinkê M4A1 chcia³bym dokonaæ wyboru miêdzy tymi replikami :

CM.007 - http://gunfire.pl/product-pol-1152200817-Replika-karabinka-CM007-czarny.html

Specna Arms SA B-01 - http://gunfire.pl/product-pol-1152200030-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B01.html

Mo¿ecie zawsze zarzuciæ swoj± propozycjê jak± by tu emke za 600 z³apaæ ^^

Jeszcze w sprawie kamizelki :

OLV WZ.93 - http://allegro.pl/kamizelka-wojsk-ladowych-olv-lubawa-xl-nowa-i5012155331.html
 
Yoogi
Co do repliki to moim zdaniem lepiej kupiæ tañsz± CM028 od np. Koksa, dozbieraæ trochê i kupiæ co¶ porz±dnego Wink Co do specny i cymowatej emki to gadaj z Dymciem - on chyba ju¿ jest w tym specjalist± Grin

Co do kamzy - Naszym zdaniem DMVka jest ju¿ lepsza, ale na ten temat pogadaj z naszym Dowódc± - On co¶ ju¿ na pewno Ci znajdzie Pfft
"Gdy ju¿ przystroimy karabin niczym choinkê ¶wi±teczn±, mo¿emy ruszaæ w bój, gdy¿ na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzie¶ na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Bodek
W 600 Polskich Z³otych dostaniesz ³adnego AK od Boyi. Np. model RK05. £adna replika. Jak chcesz co¶ z lepszym silnikiem to CYMA robi taki sam AK (prawie) z lepszym silnikiem za troszkê wiêcej z³otych. (040c)
Solidne repliki AK74M. Te chiñskie M4 wymagaj± dodatkowych pieniêdzy do w³o¿enia w nie. Cymowa Emka ma s³abe body, wystêpuj± luki miêdzy uperem i lowerem z tego co czyta³em.
 
Dima
Oj tam zaraz specjalist± Grin

Zaczynaj±c od pocz±tku, tez chorujê na repliki broni systemu ar-15. Niestety muszê Ciê zmartwiæ za 600 emki nie kupisz Frown . Znaczy kupisz specnê która jest genialnie zewnêtrznie wykonana ale Gb to kloc jak ich ma³o :C. Najtañsz± emk± któr± warto kupiæ jest ta :

http://zbrojownia...ts_id=2006

Generalnie to wszystkie emki tej firmy s± porz±dnie zrobione.

Od 1000 zaczynaj± siê tak zwane ¶wiête grale w¶ród emek. Kochane Emeczki od KWA z genialnym Gearem 2GX. Gearbox na 9 mm ³o¿yskach jest prawie nie do zajechania. Np Tuning tych emek do 500 FPS polega tylko na zmianie sprê¿yny.

Pytaj o co chcesz ! O emki, giety ITP Grin Ale co do ka³achów to odsy³am do Szakala albo Yoogsa
Edytowane przez Dima dnia 27-01-2015 21:14
Real niggers only !
 
Bodek
No tunig KWA wymaga jeszcze wymiany silnika, bo stockowy jest kupowy. Grin
 
Chilloout
W³a¶nie s³ysza³em, ¿e dobra emka zaczyna siê od 800z³ ale my¶la³em, ¿e to tak w zaokr±gleniu Grin
W sumie RK02 mi siê te¿ wizualnie podoba i podobno jest genialna niezawodna, celna, skupienie b. dobre. Kto¶ siê wypowie co do tej kwestii?

Jeszcze co do M4 . S³ysza³em, ¿e ³aduj±c w specne SA B-01 nie wywalê pieniêdzy w b³oto. A co z tym GB w specnie?
Dima jak by¶ móg³ te¿ podes³aæ swoj± emke Pfft
 
Bodek
Ja mam RK02. Wymienion± sprê¿ynê, t³ok, g³owicê, silnik na niebieskodupny (mocniejszy), gumkê i lufê, oczywi¶cie wtyk i takie tam. Replika strzela przednio. Osi±gam tyle ile chcia³em FPS, bo maksymalny wynik jaki odczytywa³em na chrono to 430, a przeciêtnie jest to 425. Jedyna rzecz jakiej mi brak, to pe³nej kolby, bo ramowe kolby podobaj± mi siê tylko w krótkich wersjach AK.
 
Chilloout
Ja w³a¶nie chce co¶ co nie wymaga du¿ego tuningu jak na pocz±tek, M4 od specny podobno nie trzeba wk³adaæ kasy w tuning jedynie wymiana gumki hopka.
plus tej emki jest jeszcze taki, ¿e ma system szybkiej wymiany sprê¿yny i dodatkowo ma sprê¿ynê która jest do CQB wiec mia³bym ju¿ replikê do tego i do tego. Ale trzeba chyba poczekaæ a¿ siê wypowie specjalista Grin
 
Bodek
Ja tak 'pozmienian±' replikê kupi³em. Zwykle kupuje u¿ywki. (sam wymieni³em g³owicê i sprê¿ynê tylko). W stocku replika strzela bardzo dobrze, nie trzeba nic zmieniaæ, choæ i tak gumka to jest standardowa zmiana we wszystkim. System zmiany sprê¿yny nie jest taki znowu szybki. Chyba, ¿e ju¿ wszed³ do sklepów ten 'nowszy' system. Ta szybko¶æ wymiany sprê¿yny polega na tym, ¿e nie musisz otwieraæ GB. ¦rodek nie zachwyca, co pisa³ sam Dymitr.
 
Dima
Bodek prawdê mówi, jak to pisa³ jaki¶ cz³ek na wmasgu. Bierz KWA bo tak i nie pytaj dlaczego tylko bierz...innych siê nie op³aca Grin
Real niggers only !
 
Szakal
Dobra to ja wtr±cê swoje dwa s³owa, co do Mki nie powiem nic, nie lubiê i nie mia³em ale prawd± jest ¿e tanie stokowe repliki dupy nie urywaj±.

Co do AKs74m, jak szukasz RK-02 ale wiesz ze GB cymy lepszy to jedn± tak± hybrydê mam na ¶cianie i chêtnie sprzedam oczywi¶cie taniej ni¿ nowa. Ogólnie rodzina AK RK i Cyma to do¶æ ¿ywotne repliki, jedne chwalone przez czê¶ci zewnêtrzne drugie za wnêtrze.

Co do kamizelki zbieraj na konkretn±, tzn. nazbieraj ~500z³ a Legion ju¿ za³atwi co¶ konkretnego z miwo. Do tego czasu mo¿esz spokojnie u¿ywaæ DMVek które s± na stanie dru¿yny(magazynu w rezerwie), zgodnie z najnowsz± dyrektyw± odno¶nie wyposa¿enia nie skupujemy ju¿ OLV, DMV i podobnych antyków. Darmowa czeka na ciebie na magazynie Legionu.

GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Chilloout
W³a¶nie widzia³em w komisie twoje oferty i zainteresowa³a mnie ta cyma/rk.
W tej sprawie jeszcze odezwê siê do Ciebie na PW.

Dziêki wszystkim za opiniê Smile
 
Kruchy
Polecam, ¿eby¶ oskupi³ od Szakala Smile
Jeste¶my £owcami, a Oni nasz± zwierzyn±.
 
Dima
A jak musisz braæ emkê to jeszcze G&G ujdzie.
Real niggers only !
 
Yoogi
Rozmowa krêci siê wokó³ Emek (G&G, KWA i Lone Stara) za ok 800 + oraz AK od Boya (bardziej stalowy zewnêtrzne) i Cymy (lepszej wewnêtrznie od boya i chyba ju¿ obro¶niêtej w kult Grin )

No i Szakal z³o¿y³ Ci ofertê, która jest bardzo ciekawa i moim zdaniem najlepsza dla Ciebie Wink

Czy we¼miesz RK czy Boya nowego to praktycznie rybka. Sk³ania³bym Ciê do systemu AK, poniewa¿ g³ównie taki mamy w dru¿ynie Cool
"Gdy ju¿ przystroimy karabin niczym choinkê ¶wi±teczn±, mo¿emy ruszaæ w bój, gdy¿ na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzie¶ na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Chilloout
Dima mo¿esz podes³aæ link? Smile

Yoogi, prawdopodobnie zakupie Cool
 
Dima
http://gunfire.pl...sary-.html Np to, Wystrzegaj siê seri " COmbat Machhhine"

Chocia¿ nie wiem po co Ci ta emka jak bierzesz Ak od Damiana Wink
Real niggers only !
 
Chilloout
A tak popatrzeæ o co dok³adnie chodzi³o z t± emk± Smile

W dalekiej przysz³o¶ci jak ogarnê siê z tym wszystkim bêdê reprezentowa³ siê z M4 narazie wynika, ¿e najlepszym wyborem na pocz±tek w³a¶nie jest zakupienie tej RK od Damiana.
 
Peter
Jak cu¶ to ja sprzedaje swojego Sopmoda BLOCK II (HK,emka to to samo ~ Szakal) Grin

http://olx.pl/ofe...7WGaB.html

Edit: dla przysz³ego cz³onka Legionu móg³bym zej¶æ z ceny ^^
Edytowane przez Peter dnia 28-01-2015 23:15
 
Chilloout
Dziêki Peter, ale od szakala kupie RK.
wizualnie mi siê nie podoba twoja M4 Frown
 
Przejd¼ do forum:
Logowanie
Nazwa u¿ytkownika

Has³o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj siê

Nie mo¿esz siê zalogowaæ?
Popro¶ o nowe has³o
Shoutbox
Musisz zalogowaæ siê, aby móc dodaæ wiadomo¶æ.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam s³ychaæ?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
co¶ robimy na ten tydzieñ? ja bym siê gdzie¶ wybra³

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym siê wybra³ na osierodek - Chomik co¶ próbujê organizowaæ

Niemiec
20-08-2019 18:37
co¶ w t± niedzielê?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega koñca, czas wracaæ do zajêæ Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarniête.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnieñ do zapisu na trening. Pomo¿e mi kto¶?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nada³em wam nowe uprawnienia do forum i doda³em do ksi±¿ki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy co¶ w najbli¿sz± niedzielê?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszaæ dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020