Maj 03 2024 05:23:44
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
I Urodziny GGS 13 Lipca Garwolin
Yoogi
A więc jak tam odczucia po strzelance chłopy? Smile Zadowoleni?

Ja osobiście tak i miło jest wymienić kompozyt z nowym przeciwnikiem Wink
Było on bardzo wymagający, tak samo jak miejsce... Niespodziewane przeszkody, bardzo gęsto, tragiczna widoczność oraz wielkość terenu gry nie ułatwiały nam rozgrywki. Nie oszukujmy się - to nie nasze klimaty i było nam bardzo ciężko Frown
Jednak było miłym zaskoczeniem, dowiedzieć się, że przegraliśmy tylko o 1 punkt, gdzie myśleliśmy, że przegramy z kretesem! Cool

Przypadkowo w połowie wykonane zadanie (dzięki upartości Kiriego i jego nagłym nad pobudzeniu) również spowodowało, że wyrównaliśmy szanse z wrogiem Smile (Gubienie się popłaca xD Szczególnie gdy wchodzi się na plecy przeciwnikowi xD )

Teraz co do naszej gry - Z podsłuchanych rozmów ludzie uważali nas na równych "SFORZE" jak i oni sami wspominali o nas jako o dobrych przeciwnikach Smile Ja sam nie mam zastrzeżeń do żadnego z was! Tu gratulacje dla Koksa, bo zrobił na mnie dobre wrażenie swoim zachowaniem, subordynacją oraz odznaczaniem się rozumem Cool Kiri również zasłużył na gratulacje za uparcie przy taszczeniu "pocisku" do P2. Peter też ma ode mnie gratulacje za kilka drobnych udanych akcji, dyscyplinę oraz postępy Smile Żeby nie było, Ty Junior też zyskujesz ponownie w moich oczach, z racji, że "znormalniałeś" trochę i wykonujesz poprawnie to co powinieneś Cool

Nie zapomnijmy też o naszym Dowódcy - waleczny do końca, który podnosił w nas dzisiaj morale, oddał swoją broń innemu aby tamten walczył!


To by było na tyle ode mnie i do zobaczenia Cool
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Szakal
Trzeba zacząć wygłaszać te przemowy publicznie Grin

Ja krótko bo wyżej wsio zawarte Smile Nigdy więcej nie zapomnę spakować RPK, również świeże batki się przydadzą do dramów Grin Kilku udało mi się ustrzelić nawet z Vepra w tej dżungli Cool

Nie ma to jak wrócić żywy z tek długiej strzelanki, tylko 3x ranny Grin


Dobra to pochwalę Yoogasa, dobrze szło dziś ci dowodzenie drużyną no i wielokrotne poświęcanie się na czujkę nie poszło na marne Wink
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
KIRI
Ja mam mieszane uczucia, bo niby fajnie, że nowe miejsce nowi ludzie i wysoka frekwencja, ale miejscówka lipna. W takiej dżungli to nie idzie nic ustrzelić. Poszło rzeczywiście nie najgorzej jeżeli chodzi o punktację ( jednak opłacało się targać ten "pocisk" ) i w sumie mi nie chodziło o te punkty, ale żeby dać przykład, że chłopaki z Legionu "dają radę" Smile Skoro okrzyknęli Nas dowództwem to trzeba było pokazać, że była w tym słuszność! Byliśmy aktywni, 3x razy szturmowaliśmy pozycję "okampioną" przez SFORĘ, co prawda bezskutecznie, ale nieuporczywie i to mi się podoba! Grin Generalnie nowe doświadczenia zdobyte, nasz team godnie reprezentowany, czyli wyjazd można uznać za udany Smile
"A ja ci powiadam, że nie rozpoznałbyś strategii nawet wtedy, gdyby wyskoczyła z krzaków i kopnęła cię w dupę." - Zoltan do Jaskra "Chrzest Ognia" Andrzej Sapkowski
 
Koks
Bardzo mi się podobało mimo trudnego terenu. Na prawdę ciężko było atakować SFORĘ w tych wszystkich chaszczach - rozstawili się perfekcyjnie i jeszcze nie można było ich zauważyć. Nauczyłem się też wielu nowych rzeczy (chociażby, żeby strzelać nawet jak się nie widzi przeciwnika).
 
Szakal
I nie wychodzić na linie ognia i odkryty teren będąc medykiem Wink
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Peter
Tak przeglądam zdjęcia i nasze berety się od razu rzucają w takich zielonych terenach. Taka moja mała uwaga
 
Szakal
A w hełmie byłoby nam zbyt gorąco, zważywszy że zmuszeni byliśmy całą rozgrywkę nacierać, przemieszczać się to kamo i tak by nam za wiele nie pomogło Sad
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Peter
Dlatego lepsze by były czapki jak np. SFORA miała Pfft
 
Szakal
Dlatego w legionie ich nie ma bo SFORA wykupiła Pfft Problem rozwiązany Pfft Następnym razem polatamy w hełmach Grin A przy okazji to twój hełm zawędrował do mnie Wink
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Dima
Lepeij jednak w beretach ;D Peter nie narzekaj xD
Real niggers only !
 
Peter
Lepiej jednak w czapie Wink
 
Bodek
Najlepiej bez nakrycia głowy.
 
Yoogi
Moim zdaniem ich "tanowe" czapeczki bardziej rzucały się w oczy niż nasze berety... was gubiłem z oczu a ich łatwo było zauważyć - wystające z trawy żółte coś. My się poruszaliśmy i dla tego było nas widać.
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Peter
No ja nie wiem czy bardziej xD na tym terenie nie było takiego czerwonego odcieniu i beret na pewno bardziej rzuci się w oczy niż ich czapka. Jak weszliśmy prosto w zasadzkę to ja nikogo z nich nie widziałem. Dopiero jak schodziłem to zauważyłem jednego jakieś 10-15m od Ciebie Pfft
 
Szakal
Sprawa ma się prosto, jak beret wam nie pasuje, za gorąco, zbyt widoczny..... luz zawsze można latać w hełmach. Innej opcji nie ma Pfft


Co do widoczności, beret nie przeszkodził mi oderwać się w jednej akcji na prawą flankę, zajść przeciwnika coraz ostrzelać go, w ciemnym lesie, od tyłu z odległości 10-15m, z Vepra. Po odstrzelenie 2 przeciwników ( mam nadzieje że nr 1 został na dokładkę dobity po interwencji medyka) udało mi się zerwać kontakt (samemu) i dotrzeć do was zalegających na lewej stronie drogi. Wink

W takim lesie w jakim byliśmy, nie ma co się oszukiwać, kamufluje się ten kto zalega w cieniu, nawet jakby chodzili w beretach dajmy to stalowych tak samo byliby niewidoczni. A my jeżeli jesteśmy skazani na wpadanie w ich zasadzkę bo przeciwnik nie kwapi się do wpadania w nasze, musimy wykorzystywać siłę ognia i zmierzać do szybkiego flankowania wrogiej zasadzki, jednocześnie odpowiadając zdecydowanym ogniem z broni "maszynowej" dając zasłonę flankującym. A straty są zawsze więc tego nie da się uniknąć.
Edytowane przez Szakal dnia 15-07-2014 01:25
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Dima
Beret jest dobry, nie wiem o co niektórym chodzi...
Real niggers only !
 
Bodek
Wasze berety są mocno widoczne. Najlepiej zamaskowani na niedzielnym strzelaniu byli koledzy z ekipy garwolińskiej, której nazwy nie pamiętam. Byli po waszej stronie i pomalowali sobie twarze. Kilku miało kapelusze. Kompletnie ich nie widziałem 2krotnie.
Jak dobrze słyszałem, to taki 'niewidzialny' ten bordowy nie jest. Chłopaki od nas wybrali się na spacer i was od razu wyczaili Grin
 
Szakal
A niech sobie wypatrują, nie było w zamyśle ukrywać się Grin
Edytowane przez Szakal dnia 15-07-2014 11:42
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Yoogi
Jeśli mielibyśmy się ukrywać, to każdy byłby w hełmach + kominiarka lub ryjomalowanie. Mi osobiście nie przeszkadza, to, że ktoś mnie zobaczy chwilę wcześniej. Pierwszy zawsze jest widać ruch, a po chwili dopiero zarys, kolor itp. Jeśli mielibyśmy robić typowe zasadzki na wroga, to zapewne rozkazalibyśmy zdjęcie i schowanie beretów Wink A tak chociaż mniej frendly fire było, a sam Bodku wiesz, że walka w Garwolinie głównie na nim polegała Grin
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
KIRI
A to tak na pamiątkę Grin
[img]https://imagizer.imageshack.us/v2/613x844q90/909/9a01ae.jpg[/img] is not a valid Image.
Edytowane przez KIRI dnia 17-07-2014 10:14
"A ja ci powiadam, że nie rozpoznałbyś strategii nawet wtedy, gdyby wyskoczyła z krzaków i kopnęła cię w dupę." - Zoltan do Jaskra "Chrzest Ognia" Andrzej Sapkowski
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020