Maj 10 2024 01:50:01
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
Weekend Majowy
Szakal
Oto moja propozycja zoorganizowania dwudniowych manewrów w weekend majowy, dni są do dogadania.

Wstępny program zajęć:

Dzień pierwszy.
-9:00 zbiórka w wyznaczonym miejscu
-9:30 przejazd/przemarsz na pozycje noclegowe, rozbicie obozu
-10:30 - 13:00 trening scenariuszy festynowych
-13:00 - 19:00 strzelanka (możliwe że z pojazdami)
-19:00 - 23:00 Odpoczynek, rozpalenie ognisk, ciepły posiłek, wystawienie warty itp.
-23:00 - 02:00 Nocne Manewry ("podchody"Wink

Dzień drugi:
-9:00 śniadanie, pakowanie namiotów i sprzątanie obozowiska
-11:00 do zakończenia strzelanie/trening (zależy na co będą siły)

Wiadomo drugiego dnia sił zawsze jest mniej więc i drugi dzień mniej obfity w program. Czekam na propozycje od was Wink Proszę na liście obok ksywki wpisywać dwa dni które wam pasują (kolejne).

Lista:
1.Szakal (1,2,3,4)
Edytowane przez Szakal dnia 15-04-2014 17:26
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Yoogi
Już mi się podoba ^^

Lista:
1. Szakal (1,2,3,4)
2. Yoogi (1,2,3)
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Peter
Uzbroję sie w plecak z jedzeniem i mogę lecieć Grin
Pytanie.. namiot trzeba brać? nie wiem czy jeszcze mam ale może znajdę jak coś ^^

Lista:
1. Szakal (1,2,3,4)
2. Yoogi (1,2,3)
3. Peter (1,2)
Edytowane przez Peter dnia 16-04-2014 18:20
 
Szakal
Ja nie mam liczę że ktoś mnie przygarnie Wink A nie to będę kombinował inne posłanie Grin
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Yoogi
Jeśli noc będzie sucha, to styka karimata + śpiwór... ew. z samą kariszmatą można sobie poradzić. Ja mam tylko mały namiot 1 osobowy...
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Dima
Chłopaki ja mam 3 osobówkę Wink
Real niggers only !
 
Peter
To wpisuj się i dawaj Grin mój jest chyba też jedno osobowy Smile
 
Szakal
Lista:
1. Szakal (1,2,3,4)
2. Yoogi (1,2,3)
3. Peter (1,2)
4. Andrzej (1,2)
5. Dymitr (3,4)
Edytowane przez Szakal dnia 23-04-2014 01:35
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Swistak
1. Szakal (1,2,3,4)
2. Yoogi (1,2,3)
3. Peter (1,2)
4. Andrzej (1,2)
5. Dymitr (3,4)
6. Świstak 1,2 50% ,3

LEGIONISTA
 
Yoogi
Z Szakalem w najbliższy wtorek (29.04) planujemy ogarnąć teren pod nocleg oraz do treningów, przy czym przydałoaby się pomoc. Pracy jest dość sporo... tak więc liczymy na waszą pomoc.

Lista ludzi podczas prac 29.04
1. Yoogi
2. Szakal
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Szakal
Spotkanie jest finalnie 1 i 2 maja. Zbierać zaczynamy się pod moim domem od 8.00.

Na spotkanie należy zabrać nast. rzeczy:
-Namiot, śpiwór i np. karimatę
-Jedzenie na spotkanie oraz prowiant na ognisko (np. Kiełbaski)
-dwudniowy zapas wody pitnej
-Standardowy sprzęt na strzelanki z naciskiem na: kominiarkę, hełm, ochraniacze na kolana, rękawice ochronne, beret(legioniści).
-skarpety na zmianę (ciepłe), możliwe że ocieplacze w formie kalesonów, podkoszulków na zmianę


Braki amunicji należy meldować wcześniej, możliwość zakupu z magazynu(G&G 0,25g).
Edytowane przez Szakal dnia 27-04-2014 22:28
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Szakal
Teren względnie wyczyszczony, przygotowany a drewno na opał ogarnięta, wielkie podziękowania dla Piotrka K. mojego barciaka za pomoc przy dwudniowym czyszczeniu i wożeniu piachu Wink Wpadaj na spotkanie Legion pamięta że pomagałeś, wynagrodzimy jakoś Wink Również dzięki za pomoc Yoogasowi Grin

Lista obecności 1-2 maja:

1. Szakal (1,2) (namiot 3 osobowy, brak śpiworów)
2. Yoogi (1,2) (namiot 1 osobowy)
3. Peter (1,2)
4. Andrzej (1,2)
5. Dymitr (1,2)
6. Świstak (1,2) (Namiot 4 osobowy)
7. Dziewczyna Andrzeja (1,2)
8. Faja (1,2)
9. Piotrek (1)
Edytowane przez Szakal dnia 29-04-2014 21:40
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Yoogi
Większość na dzisiaj zrobione, oprócz zasypanie worków.

Proszę o zabranie latarek oraz baterii do nich, ponieważ podejrzewam, że z racji dużej wilgotności podłoża w okolicach całych Mordów, nocne zajęcia będą głównie polegały na przejściu na paszteciarnię i tam szkolenie z nocnych walk w terenie zurbanizowanym/ CQB.

2 dni będą się skupiały na zgraniu, zżyciu oraz szlifowaniu drużyny Wink Wieczorem podczas czasu wolnego będzie mnóstwo czasu na wspólne rozmowy i gawędy Grin Podczas dnia będziemy powtarzali wszytko czego się nauczyliśmy do tej pory Smile

Jeśli jest ktoś w posiadaniu jakiegoś przenośnego radia/ czegokolwiek do słuchania muzyki to prosiłbym o zgłoszenie - muzyka łagodzi obyczaje i myślę że urozmaici nam pobyt na obozowisku Cool
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Yoogi
Pytanie - Posiada ktoś miejsce z Siedlec do Mordów? Mój transport staną pod bardzo dużym znakiem zapytania :/ Za podwózkę oczywiście odpłacę gotówką Wink
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Swistak
ja mam 1 śpiwór.mój śpiwór
LEGIONISTA
 
Szakal
Jak nikt się nie znajdzie to po Cię skoczę, passat jest (nie do końca sprawny ale jeździć można).

P.S.Niech żyje Legion niech żyje Gwardia ! Grin
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Szakal
Jakby tu podsumować spotkanie... Treningi z musztry, zielonej i CQB uważam za udaney jak i strzelankę w lesie oraz CQBa na budynkach. Nocnych manewrów nie było niestety, zbyt niska temperatura, drastycznie spadła ~2 stopnie + lodowaty wiatr ...

1. Szakal
2. Yoogi
3. Peter
4. Andrzej
5. Piotrek
6. Świstak
7. Dziewczyna Andrzeja
8. Faja (nocna warta + zaopatrzenie)

Zabrakło kilku osób, Kruchy, Junior, Faja nie mógł od początku(praca i OSP), Dymitr się pochlastał miską, Dafi był na urlopie z rodziną ...

Nie obyło się bez strat materialnych, pierwsze miejsce zajął w tym świstak, (zgubione rękawiczki oraz rozerwana strzelba) Sad . Piotrek dobrze sobie radził i w wyglądzie nie odstawał od członków co najciekawsze (jego pierwsze spotkanie oficjalne). Magda chyba była najbardziej pojęta co chodzi o musztrę zaś Andrzej się rozszalał na CQB Grin Peter jedno jest pewne dla mnie, kariery dowódczej nie zrobisz Grin

Tak więc do następnego, oby pogoda lepiej dopisała Wink

Ku chwale Legionu !
Edytowane przez Szakal dnia 02-05-2014 23:44
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Piotrek
Mój debiut w legionie uważam za udany, wielkie dzięki za sprzęt i wiedze no i do następnego Smile

P.S Mam nadzieje że nic nie zgubiłem

Ku chwale Legionu !
Edytowane przez Piotrek dnia 03-05-2014 01:33
 
Peter
Trening również uważam za udany, musztra była teraz dla mnie czymś nowym bo szczerzę, mówiąc nigdy czegoś takiego nie robiłem ^^
Zrywanie kontaktu chyba najbardziej mnie wymęczyło i to mi się najbardziej podobało Grin

Szakal, dowódcy już są więc nie będę wam się do stanowisk dobierał Grin
 
Yoogi
Podsumowanie było, ale teraz i czas na moje Grin Wcześniej nie napisałem tego z racji braku sił lub zajęcia po czyszczeniu i ogarnianiu rzeczy Wink

W ciągu jednego dnia dość intensywnie przećwiczyliśmy podstawy z CQBa, zielonej i musztry (sami pewnie zauważyliście, że pompki uczą szybciej niż wielokrotne powtarzanie Grin) Od teraz musztra u nas będzie obowiązkowym elementem spotkań wewnętrznych Wink Taktyka zielona została przyswojona, lecz z racji trojga nowych ludzi musiały to być całkowite podstawy, które też trzeba przypominać Wink Niestety Peter gdy miał objąć dowództwo i przejąć inicjatywę w jego drużynie, nie zrobił tego, ludzie byli bez rozkazów, pozostawieni sami sobie, co powodowało dezorientację w ich szeregach :/
CQB było miłą i ciekawą zmianą dla wszystkich Grin Szczególnie Andrzej tutaj nam się rozszalał i było widać że bardzo mu się to spodobało Grin Lecz przed naszymi członkami jeszcze wieeele spotkań i treningów, aby podnieść swoją skuteczność Pfft

Zimna noc uniemożliwiła nam odbycia nocnych manewrów - odbędziemy je, gdy pogoda się poprawi Wink

Moim skromnym zdaniem było ciekawie, może nie bardzo intensywnie, lecz fajnie i jedyna rzecz jaka mnie smuci, to to, że spora część nas nie stawiła się z różnych powodów Sad

W głowie mam już plany na kolejne takie spotkania w okresie letnim, ponieważ ciekawie one zgrywają ludzi i są fajnym oderwaniem od "codzienności" ersoftu Grin


Do następnego! Cool

Ku Chwale Legionu!
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020