Maj 10 2024 10:40:06
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
Spotkanie Sabinka 9 luty
Szakal
Spotkanie zoorganizowane przez Marcina Popka w sabince, poniżej link do wydarzenia, przewidywana temperatura +3/0 stopni. Robimy własną oficjalną listę, samotny wyjazd mało atrakcyjny. Przed wydarzeniem lista finalna zostanie wklejona do wydarzenia na FB by powiadomić organizatora.


SCENARIUSZ:
Helikopter bojowy MI-24 Pokojowych Sił ONZ został zestrzelony na terytorium wroga podczas transportu ważnych materiałów wywiadowczych. Zadaniem drużyny bojowej ALFA jest dostanie się oraz zabezpieczenie miejsca awaryjnego lądowania śmigłowca, ewakuacja ocalałych dwóch pilotów oraz przejęcie materiałów wywiadu wojskowego w stanie nienaruszonym. Do miejsca upadku śmigłowca zbliżają się jednak znaczące siły wrogich wojsk, które będą chciały przejąć zarówno Intel jak i pojmać w niewolę pilotów. Jeżeli wrogowi uda się przejąć przesyłkę oraz uwięzić pilotów, należy ich bezwarunkowo odbić zanim zostaną odtransportowani do kwatery wroga.

Miejsce: Sabinka
Data/godzina: 09.02.2014r./9:00

1. Szakal
2. Peter
3. Yoogi
4. Junior
5. Faja (50%)


Link do wydarzenia na FB - https://www.faceb...l_activity
Edytowane przez Szakal dnia 07-02-2014 11:00
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Peter
Ooo tak do strzelania lecę nawet jako pierwszy xD

Lista:
1.Szakal
2.Peter
 
Yoogi
Trzeba AK przestrzelać Wink

Lista:
1. Szakal
2. Peter
3. Yoogi
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Trawa
1. Szakal
2. Peter
3. Yoogi
4. Trebniu
 
Kruchy
ja odpadam, dałem słowo kumplom, że zagramy razem w turnieju w siatkę
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Junior
1. Szakal
2. Peter
3. Yoogi
4. Trebniu
5. Junior
GG: 47143401
 
Szakal
Zgłaszać kto co potrzebuje z magazynu na niedziele, musze mieć trochę czasu na ogarnięcie więc nie pisać godzine przed wyjazdem. Grin

- Trebniu pamiętam o karabinie, dodatkowo kulki,
- Faja wiadomo(jak pojedzie),
- Junior masz Kulki ?
- Baterie ładuje Yoogi.


Edit.
Ankieta z wydarzenia:

"Czy jesteście za ograniczeniami ilościowymi magazynków i ich rodzajów na White Eagle Down do trzech mid'capów i jednego HIGH CAPA"

Jeżeli takie ograniczenie wejdzie w życie moja obecność stanie pod znakiem zapytania, (krótkie hicapy na ~150kulek są traktowane jak zwykłe midy - wiadomość od ORGA).
Edytowane przez Szakal dnia 06-02-2014 02:45
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Peter
Szczerze mówiąc to mi ten limit jakoś specjalnie nie będzie przeszkadzał Wink
 
Yoogi
Mi też ponieważ właśnie taką ilością władam do AK Wink
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Yoogi
Uwaga! Uwaga! Ze względu że zostało wprowadzone ograniczenie magów i ich rodzaju na strzelance, tak naprawdę od nas udział będzie mogło brać 3 ludzi... Tak więc sens wyjazdu traci znaczenie

POWSTAŁ PLAN B, czyli:
- W Mordach robimy zebranie bo trzeba kilka rzeczy obgadać
- Robimy marsz treningowy który był zaplanowany
- Po drodze będziemy ćwiczyli pewne elementy które zostaną podane na samym początku spotkania.

Kto jest za planem B?
Lista:
1. Szakal
2. Yoogi
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Junior
Osobiście nie posiadam midów a bieganie z jednym lub dwoma hi ma się tak samo nijak do realizmu, żołnierze na misjach nie mają zakazu noszenia dodatkowych magów a amunicji tyle ile uniosą więc to co w magazynkach byłoby najbardziej odpowiednie.

1. Szakal
2. Yoogi
3. Junior
Edytowane przez Junior dnia 06-02-2014 19:38
GG: 47143401
 
Hugar
tak tylko an misjach żołnierz nie ma 500 kul w magu PfftGrin ludzie z jednym magiem hi capem dają rade a ty z dwoma nie dasz?
Decados.pl
 
Peter
to ja odpadam w takim razie bo wolę pojechać na strzelankę...
 
Trawa
ja tez odpadam dopadła mnie grypa żołądkowaSad
 
Szakal
Zdrowiej Trebniu Wink My tu podebatujemy dalej nad decyzją co począć z niedzielą Wink

Nowe info z frontu.
7) Zgodnie z ankietą wprowadzamy następujące limity magazynków i kulek:
- limit ogólny: nie wolno mieć przy sobie załadowanych więcej niż 1000 kulek o dowolnej wadze
- limity szczegółowe: powyższe 1000 kulek można mieć następujących magazynkach; 2 HC/500 szt. każdy lub 3HC/200 szt. + 1 HC 400 lub 3MC/120+ 1 HC/500 szt. lub do 10 RC/30 szt. i reszta kulek w plecaczku. Ogólnie każdy gracz ma dysponować załadowanymi nie więcej 1000 kulek w magazynkach, a czy w plecaku ma kolejne 50 tys. jest nam to obojętne. Doładowywanie może odbywać się tylko na respach, lub otrzymując magazynek od kolegi z drużyny, jeżeli ten nim może dysponować w danej chwili. Spowoduje to urealnienie zasad jak na polu walki: nikt nie nosi ze sobą 20 tys. szt. amunicji.
Edytowane przez Szakal dnia 07-02-2014 01:15
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Szakal
Nic o Drumach, więc jak z PKM/RPK też nie jasne. Czyli ogólnie max 1 tys kulek w magach.
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Hugar
myślę ze km-ów to nie dotyczy Smile ale warto dopytaćSmile Wbijajcie an strzelanie z wami będzie ciekawiej Smile
Decados.pl
 
Szakal
Hugar pierwszy post najważniejszy, a na nim jasno napisane że jedziemy, a planować i debatować co by było gdyby było możemy o wszystkim, poniżej. Wink

Brać berety obowiązkowo.
Edytowane przez Szakal dnia 07-02-2014 11:02
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Hugar
Grin no to superSmileWink
Decados.pl
 
Szakal
Przyjedziemy, zobaczymy, narazie czas na szykowanie. Kolejny super news, tak wyczytałem, ograniczenie ammo mamy za sobą, magazynków też, no i jeszcze ograniczenie w ilości posiadanych granatów.... dla przykładu w głupiej standardowej kamizelce DMV żołnierz ma miejsce na 4...a posiadać w akcji można tylko 2.
Edytowane przez Szakal dnia 07-02-2014 14:33
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020