Maj 10 2024 01:54:35
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
1 Grudnia 2013r. Mordy
Yoogi
Czyli nie odchodzimy od założenia początkowego i tak będzie chyba łatwiej dla każdego - nie będzie trzeba nic od nowa kombinować Smile
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Peter
Dokładnie Smile jak było planowane, trening i ciekawe czy w śniegu bo podobno w piątek i sobote ma padać Grin
 
Yoogi
Dla mnie pogoda jest tylko pogoda dobra i bardzo dobra Smile Punkty mojego treningu są aktualne i to wszystko co pisałem - możecie się przygotować Grin
Jak ktoś chce może sam coś przygotować ( nie ukrywam że zapunktuje sobie tym) Cool
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Kruchy
Ode mnie będzie tylko jedna osoba, gdyż mój drugi kumpel stwierdził, że jest zimno i mu się nie chce.
Edytowane przez Kruchy dnia 28-11-2013 22:41
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Dima
Ja podpadam...bierzmowanie....
Real niggers only !
 
Kruchy
Podpadasz czy odpadasz? Bo podpaść to zaraz możesz;p
Edytowane przez Kruchy dnia 29-11-2013 22:41
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Szakal
Bierzmowanie jest w czerwcu Pfft
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Dima
wywalą mnie jak nie pojdę w niedzielę...
Real niggers only !
 
Kruchy
Kto Ci tak powiedział?
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Kruchy
Gdzie robimy zbiórkę?
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Szakal
Moja chata Wink koło 8 rano
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Yoogi
No i po... Jak dla mnie było w miarę Smile Co prawda trochę mało treningu w treningu, ale to przez to że pogoda była średnia i mój błąd przez to że za mało powtarzania było. Lecz podejrzewam, że coś wyciągnęliście z dzisiaj Smile
Czekam na wasze komentarze i słowa (wszystkie!) co do dzisiejszego dnia. Chciałbym na przyszłych szkoleniach ćwiczyć elementy stałe, takie jak zdobywanie pozycji (tutaj na zasadzie sparingu i jakiejś wymiany ognia), utrwalanie komunikacji niewerbalnej i z czasem zwiększanie tempa wszystkiego Cool Widać było wasze szlifowanie się zwłaszcza podczas rwania w przód... 2 czy 3 razy powtórzyliśmy i tempo zaczęło się równać oraz wyglądało to tak jak być powinno. Następnym razem trening robimy na Paszteciarni i przypomnimy sobie podstawy z CQBa + podpytuje was z niewerbalnej Grin
To chyba wszystko ode mnie i cieszą mnie takie dni jak dzisiaj bo sprawiają, że nie jesteśmy ot grupką ludzi o podobnym hobby, a typową drużyną o takim samym bądź podobnym podejściu do pewnych spraw, hobby oraz sposobie walki. Więcej takich dni! Tylko pogoda nas nie rozpieszczała Smile

DO NASTĘPNEGO!
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Kruchy
Mogę tylko powiedzieć, że niech żałują Ci, którzy nie mogli być lub nie chciało się im. Trening nawet udany z małą strzelanką w trakcie i możliwością sprawdzenia swoich umiejętności Smile
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Szakal
Podpisuję się pod wypowiedziami powyższymi, każdy dziś znalazł coś dla siebie Wink Teraz czas na praktykę 15 grudnia z decadosami Cool
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Peter
Nauczyłem się więcej niż w Hussarsach Smile jeszcze muszę sobie lepiej wyćwiczyć komunikacje niewerbalną, a dziś było naprawdę fajnie Smile
Edytowane przez Szakal dnia 01-12-2013 19:09
 
Junior
Ja z mojej strony chcialbym powiedziec wielkie przepraszam w strone dowodcow naszej druzyny bo moje zachowanie na tym o to treningu bylo naganne i powinienem zostac jakos ukarany za to przez dowodcow , wiecej sie to nie powtorzy Wink
GG: 47143401
 
Kruchy
Junior, to na prawdę Ty? Grin
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Yoogi
Miło że sam do tego doszedłeś i to nas cieszy, że potrafisz sam zauważyć swój błąd... Ja z racji że sam zauważyłeś swój błąd nie będę wyciągał za to żadnych konsekwencji. Co zrobi Nasz dowódca, tego już nie wiem.

Osobiście prosiłbym Ciebie o to, abyś nie oburzał się tak i nie okazywał tego w taki sposób w szczególności do przełożonych i osób starszych - nie chodzi tu już o tyle hobby itp. a życie. W przyszłości w przyszłej pracy itp. nikt nie będzie się z Tobą obchodził jak my, więc proszę Cię o pohamowanie w agresji Wink
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020