Maj 10 2024 00:49:09
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
27.10.13r. Uniwersalne spotkanie
Yoogi
Dobrze Świstak, że piszesz! Tak jak Szakal pisze, full szpej, bo się przyda Wink
To chyba wszystko w temacie i do jutra!
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Kruchy
Trening zaliczam do udanych, pomimo, że było nas tylko 3, ale w tak małej grupie można wszystko dokładnie przećwiczyć Smile Kto nie był niech żałuje Pfft Co do ostatniego punktu treningu można by go włączyć do naszego programu ćwiczeń, oczywiście, jeżeli ćwiczenia będą odbywały się na Paszteciarni Smile
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Yoogi
Cieszę się, że miłe urozmaicenie, aż tak Ci pod pasowało Smile Powiem tylko tyle, że jest to dość męczące i trzeba to ulepszyć Grin Osobiście lubię bardzo coś takiego i tu dopiero można siebie samego sprawdzić Cool
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Szakal
Dlaczego tylko trzech ? na liście było 4. Ja byłem na delegacji pod Choroszczą, zaliczam to do takich o wypadów ( trochę inne podejście co niektórych ludzi), nie pomijając faktu że na 6 zgonów, 3x zostałem zabity w plecy od swoich Frown
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Kruchy
Dymitrowi coś wypadło i nie mógł być.
Właśnie Szakal, opowiadaj jak tam było? Jacyś w miarę ogarnięci ludzie?
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Szakal
Strzelanka "jebanka" tzn. walka o zdobycie wszystkich "flag" (w realu były to jakieś kołeczki fioletowe), każda ze stron miała swoją "bazę" i po 4 takie kołki.

Podział nie był zbyt równy gdyż panowie w Woodlandzie mieli lepszy sprzęt i doświadczenie, po mojej stronie ( wz.93, multicam i marpat) większość to osoby zaczynające, oczywiście przegraliśmy z kretesem Wink Nie ma to jak ślepy Szakal z powodu parujących na potęgę okularów Smile W tej rundzie 2x zginąłem od friendly-fire, czyhając na przeciwnika na flance i zaskakując go zostaliśmy zaskoczenie przez naszych, od tyłu, którzy wzięli nas z Kondziem za przeciwników( typ z *thc MR z Ostrowii).

Następną rundę rozegrano lekko mieszając składy, za wiele to nie dało, jedynie ja z kolega zostałem przeniesiony do panów w woodlandzie, z jednym z nich miałem ostrą wymianę zdań po tym jak zostałem przez niego dotkliwie postrzelony w niechronione kamizelką ramię ( jak się później okazało był żołnierzem WP z Białegostoku). Potem jakoś nastroje ostygły, dalsza moja walka skopiła się wokół obrony bazy. koło godziny 13.00 zwinęliśmy się do domu Smile

Ogólnie osób było ~20, po walce jadąc z kolega i podsumowując spotkanie stwierdziliśmy że, strzelanie "samotnie" bez swoich stałych kompanów jest niezbyt efektywna, różnica w sposobie walki, komunikacji, brak znajomości terenu i co najważniejsze ludzi na których można polegać spycha takich pojedynczych outsiderów na II plan rozgrywki, gdyż stajemy się mniej wartościowi bojowo. Dlatego będę chciał abyśmy razem Legion z 8thc MR pojechali w dość sporej delegacji na strzelankę właśnie pod Białystok. Gdy już Yoogi zda swoje upragnione prawko Grin
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020