Maj 10 2024 09:22:26
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
STATUT - PRZEPISY
FORUM
POMOCNE LINKI
GALERIA EKIPY
SZUKAJ
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 108
Najnowszy użytkownik: Waski
Zobacz temat
 Drukuj temat
21 Lipca D-day 2013r. Kisielany
Szakal
Proponuję odświeżyć tradycję i zoorganizować kolejną edycję D-day. Z tą różnicą że fajnie by było zebrać się na żwirowni już w sobotę, pobudować umocnienia itp, wieczorekiem rozbić namioty i posiedzieć przy ognisku a skoro świt puki chłodno ruszyć do walki?? Oczywiście kto nie może dołączyłby w niedziele Wink

D-Day 2013 Kisielany.

Budowa umocnień:
- 13 Lipca 14.00 - wszyscy ochotnicy do budowy (potrzebne będą worki, sznurki do ich wiązania, saperki/szpadle, siekiery)
- W planie zbudowanie 3 linii umocnień ( dokładna lokalizacja tych linii zostanie określona w sobotę po naocznym sprawdzeniu terenu)


Scenariusz/mechanika gry:

-Stosunek sił 3:2 na korzyść aliantów.
-Medycy (posiadają nie ograniczoną ilość bandaży, mogą wykorzystać ponownie stare), "leczą" 2 minuty opatrując rannego kolegę. Każdy gracz może zostać wyleczony 3x po czym przy kolejnym postrzale musi udać się na respa( trwa od 3-5 min zależnie od strony konfliktu).
- Medyk może w tym czasie odciągnąć rannego o 3 długości jego ciała.
- Medyk nie leczy się sam, może go wyleczyć inny medyk.
- W przypadku gdy nie ma możliwości uleczenia gracza przez medyka należy udać się na wyznaczonego respa (resp aliancki 3 minuty, Oś 5 minut )
- Pirotechnika dozwolona (dymne, odłamkowe, hukowe itp)
- Strony walczą kolejno o następujące po sobie linie obrony przeciwnika( 1-2-3), nie istnieje możliwość obchodzenia linii w celu zaatakowania kolejnej z pominięciem najbliższej( np atak na nr1. dopuki nie zdobyta nie można zachodzić lasem, dołami itp na nr.2, analogicznie w przypadku kontrataków Osi). Takie osoby automatycznie uznawane są za "zmarłe" i wracają na respa.


Alianci:
-zdobyć przyczółek na plaży ( Pierwsza linia obrony, przenieść tam respa( miejsce będzie oznaczone)), bronić się przed kontratakami wrogów przez 30 minut (na każdej kolejnej linii)
-kontynuować natarcie w celu wyzwolenia całej Normandii (warunek zwycięstwa - zdobycie i utrzymanie 3 linii obrony)

Oś.
-Bronić plaż( 3 linii obrony), nie dopuścić do wtargnięcia wroga na terytorium Normandii, w miarę możliwości kontr-atakować spychając wroga do morza.(warunek zwycięstwa - utrzymać chociaż jedną linie obrony przez 4h rozgrywki, wówczas "oddziały pancerne przyjdą z odsieczą"Wink


Do stron można zapisywać się drużynami lub jak kto woli indywidualnie. Ilość miejsc nie ograniczona. Prawdopodobnie będzie możliwość wypożyczenia replik w przypadku awarii bądź innych zdarzeń losowych.

Ograniczenia FPS:

1.do 350FPS pistolety/maszynowe itp
2.do 450fps szturmowe/KMy - dozwolone auto
3.do 480fps wszelakie półautomaty/szturmowe stylizowane na para-snajperskie itp - tylko semi
4.do 550fps repliki snajperskie sprężynowe

Alianci:

1.Szakal
2.Junior
3.Yoogi
4. Dymitr
5. Kruchy

Oś:
1.
2.
3.
Edytowane przez Szakal dnia 06-07-2013 17:14
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Junior
Lista:
1.Szakal
2.Junior
GG: 47143401
 
Yoogi
Lipiec powonieniem mieć chyba wolny... jeśli tak to oczywiście się pojawię Smile

Lista:
1.Szakal
2.Junior
3.Yoogi (wszystko zależy czy nic mi nie wypadnie)
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Dima
Lista:
1.Szakal
2.Junior
3.Yoogi (wszystko zależy czy nic mi nie wypadnie)
4. Dymitr

Buuudować mi się chce !
Real niggers only !
 
Kruchy
Lista:
1.Szakal
2.Junior
3.Yoogi (wszystko zależy czy nic mi nie wypadnie)
4. Dymitr
5. Kruchy
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Szakal
Skoro każdemu pasuje i nikt nie protestuje ani nie wypowiada się odnośnie terminów, szykujemy imprezę na 14 lipca.
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Misiek
ja się pisze Wink
1.Szakal
2.Junior
3.Yoogi (wszystko zależy czy nic mi nie wypadnie)
4. Dymitr
5. Kruchy
6.Misiek
NAJEMNIK
 
Kruchy
Może by jeszcze powiadomić tą dwójkę z Siedlec, z którą kiedyś mieliśmy trening na PKP
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Szakal
To powiadom
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Hugar
1. Szakal
2. Junior
3. Yoogi (wszystko zależy czy nic mi nie wypadnie)
4. Dymitr
5. Kruchy
6. Misiek
7. Hugar

Mam pytanko co do dwóch rzeczy Pfft Nie to żebym się czepiał ale PM-y np mp5 też tylko do 350 fps? Co do szturmówek pseudo wyborowych to każdy może przyczepić lunetę i powie ze stylizuje replikę na wersie DMR Pfft
Decados.pl
 
Kruchy
MP 5 jest pistoletem maszynowym, więc tylko do 350 fps.
Jesteśmy Łowcami, a Oni naszą zwierzyną.
 
Szakal
Hugar chodzi mi o repliki ala M14 - to pół automat, mój AK to taki wybryk ze szturmówek, ale ma przedłużoną lufę, inny tłumik, krótkie magi i szyny na froncie(wygląda z daleka bardziej jak długie G3 a nie AK), to już można nazwać stylizacją na para wyborowy jak dla mnie...
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Dima
Kruchy a mp5 Bodzia? Ma ok. tych 410 FPS. Ja bym to podciągną pod szturmówkę
Real niggers only !
 
Szakal
A po co tak wnikacie w szczegóły ?? Jak dla mnie to aby nie było 500fps szturmówek automatów, a reszta czy mp5 z 420 czy 350 to dla mnie nie ma różnicy bo to nie CQB a scenariusz szturm w terenie otwartym.
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Hugar
no ok Smile niech będzie w końcu wasza imprezaSmile
Decados.pl
 
Szakal
Zmiana daty imprezy na 21 Lipca, decadosom bardziej pasuje a i mi też Wink Więcej czasu będzie na przygotowania.
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Szakal
szykujemy teren w sobote od 13.00, osoby chetne brac saperki, siekiery, łopaty, sznurki oraz wszelakie worki do budowy umocnien, przyda sie rowniez bialo-czerwona tasma do odgrodzenia miejscs rozgrywki i oznaczenia respow. Wiem ze sa chetni do nocowania na terenie zwirowni, czy jest od nas ktos chetny?
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Yoogi
co do nocowania to jeśli nazbiera się spora grupka to mogę Wink Taśmy bioło-czerwonej dawałem Ci jakiś czas temu... Oczywiście w sobotę się stawię + 2 ludzi Cool Saperki to mało więc możliwe że wezmę szpadle, sznurki od snopowiązałki jak znajdę, worków nie mam :/
"Gdy już przystroimy karabin niczym choinkę świąteczną, możemy ruszać w bój, gdyż na polu walki ASG lans, szpan i respekt to podstawa." - przeczytane gdzieś na forum WMASG

GWARDZISTA
 
Szakal
Panowie jedziem tradycyjnie full szpej, brać hełmy a w zapasie trzymać berety. Kto bogatszy może zaopatrzyc się w ED-60 (dymne z ajaksu).
GWARDZISTA - I DOWÓDCA
 
Swistak
1. Szakal
2. Junior
3. Yoogi (wszystko zależy czy nic mi nie wypadnie)
4. Dymitr
5. Kruchy
6. Misiek
7. Hugar
8. Świstak 75%

LEGIONISTA
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

KIRI
03-05-2022 18:40
Eloszka! Smile

Dima
03-05-2022 05:06
Siemka Cool jak zycie panowie?

Yoogi
14-11-2020 19:48
Siemanko Wink Co tam słychać?

Lutyy
14-11-2020 10:53
siemka

Niemiec
09-10-2019 20:18
coś robimy na ten tydzień? ja bym się gdzieś wybrał

Yoogi
20-08-2019 23:00
Ja bym się wybrał na osierodek - Chomik coś próbuję organizować

Niemiec
20-08-2019 18:37
coś w tą niedzielę?

Szakal
04-05-2019 21:58
Przerwa majowa dobiega końca, czas wracać do zajęć Smile

Szakal
16-04-2019 21:22
Ogarnięte.

Viper
12-04-2019 21:01
Sorki bo chyba nie mam uprawnień do zapisu na trening. Pomoże mi ktoś?

Szakal
11-04-2019 20:45
Uprawnienia nadane.

RushMD
11-04-2019 14:26
Gdzie te zapisy na trening, nie mam uprawnienia chyba

Szakal
10-01-2019 16:55
Trening w Niedziele ?

shingfu
12-12-2018 16:02
ok\

Szakal
28-10-2018 16:03
Rekruci nadałem wam nowe uprawnienia do forum i dodałem do książki adresowej

shingfu
11-10-2018 19:22
niedobry chyba bo ja sie pojawilem hah Grin

Szakal
11-10-2018 14:36
Dla kogo dobry dla tego dobry ^^

shingfu
11-10-2018 12:53
Dziendobry

Yoogi
20-09-2018 12:13
Strzelamy coś w najbliższą niedzielę?

Szakal
17-03-2018 10:20
Ruszać dupska na 15 Kwietnia. Temat czeka.

Copyright © 2020